Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne (pokojowe) cechuje ogromny wybór drzwi ze względu na model, wzór, kolor i cenę. Posiadamy w ofercie sprawdzone produkty, które gwarantują komfort wyboru i satysfakcjonujące zakupy dla naszych Klientów. U nas wybierzesz drzwi idealnie pasujące do wnętrza Twojego domu.

Nasze drzwi wewnętrzne charakteryzują się niepowtarzalnym stylem, dopracowanymi detalami oraz najwyższą jakością wykonania. Wszystkie produkty są zawsze aktualne z trendami i nowoczesne. Jednocześnie proponujemy modele zupełnie klasyczne i ponadczasowe. Firma DOORS stawia na szeroki wybór drzwi, bo dobrze wiemy, że gustów jest wiele, a my pragniemy sprostać nawet tym najbardziej wymagającym Klientom. Jako Salon Firmowy Erkado mamy największą wystawę drzwi w Bydgoszczy i w regionie kujawsko-pomorskim. Fabryka ERKADO jest markowym polskim producentem drzwi wewnętrznych okleinowanych i laminowanych. Posiadamy w ofercie również drzwi wewnętrzne drewniane fabryki DOORSY i fabryki CZAJKA. Producenci naszych drzwi wytwarzają modele drzwi w wersji przylgowej i bezprzylgowej.

Fabryka ERKADO jest markowym polskim producentem drzwi wewnętrznych okleinowanych i laminowanych. ERKADO produkuje drzwi wewnątrzlokalowe: ramiakowe, płytowe, szklane, hybrydowe oraz systemy przesuwne drzwi wewnętrznych.

Najbardziej popularne wśród Klientów są nowoczesne drzwi produkowane w technologii ramiakowej stile, przylgowe i bezprzylgowe (zawiasy ukryte w ościeżnicy). Charakteryzują się one wyjątkowo solidną konstrukcją ramiaków jak i poprzeczek wykonanych z pełnego materiału MDF pokrytych okleiną Greko lub laminatem CPL. Wykorzystywana jest tu również nowa technologia oklejania polegająca na unikaniu widocznych miejsc połączeń okleiny. Większa waga skrzydła drzwi, mocna konstrukcja, brak widocznych połączeń okleiny, wykorzystanie trzech zawiasów dwuczopowych z regulacją i solidność wykonania to czynniki wpływające znacząco na nowoczesność, estetykę i jakość produktu.

Drzwi wykonane w technologii płytowej występują również w wersji przylgowej i bezprzylgowej. Skrzydło drzwi zbudowane jest z ramiaka z płyty MDF pokrytego dwiema płytami HDF, które oklejone są okleiną lub laminatem CPL. Drzwi wypełnione są stabilizującym „plastrem miodu” (2 zawiasy) lub płytą homalight (3 zawiasy).

Drzwi wewnętrzne szklane Graf to nowatorskie rozwiązanie świetnie spisujące się w domach jak i w firmach. Elegancki, niecodzienny wygląd nadaje pomieszczeniu wrażenie lekkości i nowoczesności. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ogromną ilością wzorów w specjalistycznym okuciu ze stali nierdzewnej fabryki Metal-Bud.

Drzwi wewnętrzne hybrydowe przylgowe wykonane w technologi TWIN cechują się bardzo dużą wytrzymałością i elegancją. Specjalna konstrukcja drzwi pozwala na uzyskanie estetyki oraz bardzo dużej odporności na użytkowanie. Skrzydło drzwi przylgowe ( 3 zawiasy z regulacją) o grubości 42 mm z dodatkową uszczelką zbudowane jest z dwóch zespolonych bliźniaczych płyt MDF, które oklejone są specjalną folią PVC. Tworzy to niepowtarzalną i stabilną konstrukcję odporną na zarysowania, działanie skrajnych temperatur, wilgoci oraz detergentów.

Drzwi wewnętrzne drewniane fabryki Doorsy wykonane są w 100 % z drewna sosnowego i dębowego. Skrzydło drzwi przylgowe i bezprzylgowe (zawiasy ukryte w ościeżnicy) o grubości 42 mm z drewnianą ościeżnicą stałą lub regulowaną o szerokości 90 mm z zawiasami regulowanymi w trzech płaszczyznach szwajcarskiej firmy SFS. Drzwi pokryte są wysokiej jakości lakierami lub twardymi olejami.

Drzwi wewnętrzne drewniane fabryki Czajka produkowane są z drewna w wersji sosnowej, dębowej i jesionowej. Drzwi przylgowe i bezprzylgowe z drewnianą ościeżnicą stałą lub regulowaną z zawiasami regulowanymi dostępne są jako surowe, lakierowane i olejowoskowane.

Posiadamy też systemy przesuwne, które są stosowane w drzwiach wewnętrznych fabryk: Erkado, Doorsy i Czajka to świetne i coraz częściej spotykane rozwiązanie zagospodarowania wolnej przestrzeni. Jeżeli tradycyjnie otwieranie drzwi zabiera zbyt dużo miejsca lub chcesz zaoszczędzić wolny kąt, system przesuwny będzie idealnym rozwiązaniem.

Drzwi ERKADO

Drzwi ERKADO

Drzwi CZAJKA

Drzwi CZAJKA

Drzwi DOORSY

Drzwi DOORSY

Drzwi MAR-TOM

Drzwi MAR-TOM


Zobacz również w naszej ofercie:


Salon firmowy drzwi i okien w Bydgoszczy

„DOORS” Salon Firmowy Drzwi i Okien

ul. K. Szajnochy 2,
85-738 Bydgoszcz

kom. 517 069 766, 503 559 812

e-mail: biurodoors@wp.pl