Okna

Fabryka AdamS jest autoryzowanym producentem wysokiej jakości stolarki PVC z renomowanych profili okiennych i drzwiowych w systemie: VEKA, ALUPLAST i BRUEGMANN w okuciu niemieckiej firmy SIEGENIA TITAN AF. Natomiast konstrukcje aluminiowe wykonuje na bazie systemów: ALIPLAST i SAPA.

Okna produkowane przez fabrykę AdamS są w pełni ekologiczne, energooszczędne i długotrwałe. AdamS stara się, żeby ich okna były doskonałe i służyły naszym Klientom przez wiele lat. Ich cechą charakterystyczną jest wysoka estetyka, doskonała szczelność oraz wyjątkowa izolacyjność cieplna i akustyczna w połączeniu z wysokiej klasy profilami okiennymi i okuciami obwiedniowymi SIEGENIA TITAN AF oraz niskoemisyjnymi pakietami szybowymi. Fabryka AdamS stworzyła specjalną linię produktów PASSIV-LINE jest to linia okien bardzo dobrze nadających się do domów energooszczędnych i pasywnych. Doskonała efektywność energetyczna i perfekcyjna konstrukcja okien PASSIV-LINE pozwalają fabryce AdamS być liderem jakości i innowacyjności w branży stolarki otworowej w Polsce co również potwierdza specjalny ranking na niezależnej specjalistycznej stronie branżowej okien OKNOTEST. Dzięki swym nowoczesnym właściwościom okna PASSIV-LINE są rekomendowane przez specjalistów oraz wykorzystywane w projektowaniu przez architektów w szczególności do domów energooszczędnych i pasywnych.

Okna drewniane

Fabryka Doorsy produkuje okna drewniane, które charakteryzują się niezwykłą precyzją i estetyką wykonania, jak również wysoką niezawodnością w użytkowaniu. Doorsy produkują okna z drewna: sosna, dąb i meranti. Okna wytwarzane są w trzech grubościach: 68 mm, 78 mm i 92 mm. Konstrukcje drewniane okien w okuciach niemieckiej firmy SIEGENIA zaopatrzone są w 1 lub 2 komorowy wkład szybowy, który tworzy pakiet 2 i 3 szybowy. Zapewnia to bardzo dobre właściwości energooszczędne i akustyczne okien.

Na wszystkie wyprodukowane okna fabryka AdamS i fabryka Doorsy posiadają wymagane atesty, certyfikaty i aprobaty techniczne, potrzebne do stosowania wyrobów w stolarce budowlanej. Dzięki naszym oknom zrealizują Państwo dom swoich marzeń: komfortowy, bezpieczny i energooszczędny. Okna PVC, aluminium i drewniane fabryki AdamS i fabryki Doorsy to synonim funkcjonalności, komfortu wnętrza i estetyki budynku. Wygląd okien można swobodnie kształtować według własnych potrzeb i preferencji. Inspiracji można szukać wśród różnorodnej oferty profili, okuć, listew przyszybowych, uszczelek, klamek, akcesoriów i bogatej palety kolorów.
Odwiedzając nasz Salon Firmowy producentów okien: fabryki AdamS i fabryki Doorsy otrzymają Państwo kompetentną poradę na temat:

  • izolacyjności cieplnej i akustycznej okien
  • doboru wykończenia powierzchni i kolorystyki okien
  • systemów zabezpieczeń i dodatkowego wyposażenia okien.
Okna AdamS

Okna AdamS


Zobacz również w naszej ofercie:


Salon firmowy drzwi i okien w Bydgoszczy

„DOORS” Salon Firmowy Drzwi i Okien

ul. K. Szajnochy 2,
85-738 Bydgoszcz

kom. 517 069 766, 503 559 812

e-mail: biurodoors@wp.pl