Parapety

Posiadamy w naszym Salonie Firmowym bogatą ofertę parapetów zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych. Ogromny wybór ze względu na materiał, wzór i cenę. Znajdziesz u nas między innymi parapety z MDF, PCV, stalowe, aluminiowe, marmurowe czy wykonane z materiałów syntetycznych. Umożliwiamy Państwu zakup produktów najlepszych polskich producentów na czele z Fabryką MEDOS

RODZAJE PARAPETÓW WEWNĘTRZNYCH: MDF Laminowany, PVC, Konglomerat, Marmur, Postforming i nakładka renowacyjna.

RODZAJE PARAPETÓW ZEWNĘTRZNYCH: Stalowe, Stalowe Laminowane, Stalowe Laminowane Softline, Aluminiowe, Aluminiowe – imitacja płytki, Granitowe.

Parapety Medos

Parapety Medos

Klamki

Klamki dostarcza nam renomowany polski producent klamek drzwiowych Fabryka METAL-BUD. Mamy w naszej bardzo dużej ofercie klamki do drzwi wewnętrznych i zewnętrznych oraz uchwyty do drzwi przesuwnych. METAL-BUD produkuje również takie okucia jak: szyldy dolne i górne, nakładki na zawiasy, tuleje wentylacyjne, wkładki drzwiowe, odboje oraz klamki okienne ze stali nierdzewnej. Produkty wykonane są z wyselekcjonowanych materiałów jak m. in. stal nierdzewna, dostępne w szerokiej gamie wzorów; od klasycznych klamek retro po nowoczesne klamki do drzwi.

PEŁNA GAMA KLAMEK DOSTĘPNA W KATALOGU PDF METAL-BUD.

Klamki Metal-Bud

Klamki Metal-Bud


Zobacz również w naszej ofercie:


Salon firmowy drzwi i okien w Bydgoszczy

„DOORS” Salon Firmowy Drzwi i Okien

ul. K. Szajnochy 2,
85-738 Bydgoszcz

kom. 517 069 766, 503 559 812

e-mail: biurodoors@wp.pl