O FIRMIE:

Firma „DOORS” Salon Firmowy Drzwi i Okien w Bydgoszczy jest dynamicznie rozwijającą się młodą firmą, która swoją ofertę zbudowała tylko i wyłącznie o sprawdzone ekskluzywne systemy przeznaczone w nowoczesnym budownictwie. Chętnie dzielimy się naszym wieloletnim doświadczeniem nabytym podczas pracy w branży stolarki budowlanej. Niewątpliwie naszą zaletą jest nieustanne dokształcanie oraz wdrażanie nowych systemów do naszej oferty sprzedażowej. Doświadczenie zyskane przez lata działalności w branży stolarki otworowej dają nam możliwość oferowania produktów odpowiadających Państwa potrzebom. Gwarantujemy sprawną obsługę klientów indywidualnych oraz firm.

Doradzimy jak odpowiednio zaoszczędzić czas i problemy związane z wyborem odpowiednio dopasowanych rozwiązań. Wieloletni wypracowany standard obsługi Klienta spowoduje wzrost Państwa zaufania do firmy DOORS.

Kompleksowa obsługa inwestycji budowlanych oraz profesjonalne doradztwo techniczno-handlowe pozwoli na dobór najbardziej optymalnych jakościowo i przystępnych cenowo towarów. Nasi Klienci mają o tyle większy komfort, że kompleksowo możemy dostarczyć i zamontować stolarkę otworową. Również wykwalifikowana fachowa i szybka obsługa montażowa to jeden z naszych atutów, dzięki którym będą Państwo zadowoleni.

Obszerna ekspozycja produktów stolarki otworowej  takich jak: drzwi, okna, bramy, rolety, parapety i klamki w naszym Sklepie Firmowym pozwoli Państwu sprawdzić jak w rzeczywistości wyglądają wybrane przez Państwa produkty.

Jako Salon Firmowy fabryk drzwi Erkado i Doorsy posiadamy największą ekspozycję drzwi wewnętrznych i zewnętrznych fabryk drzwi Erkado i Doorsy w Bydgoszczy i w regionie kujawsko-pomorskim.. Działalność handlową prowadzimy na terenie Bydgoszczy i województwa kujawsko-pomorskiego.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą i zapraszamy do współpracy.

Masz pytania? Napisz: