Drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne, które posiadamy w swojej ofercie spełniają następujące warunki: bezpieczeństwo, izolacja cieplna oraz wyciszenie. To podstawowe kryteria stawiane drzwiom zewnętrznym, które sprzedajemy. Ogromna różnorodność drzwi zapewni satysfakcjonujące zakupy i spokój na wiele lat naszym Klientom.

Proponujemy Państwu drzwi zewnętrzne, które odznaczają się wysokimi parametrami technicznymi i bezpieczeństwem. Zastosowanie innowacyjnych materiałów do wypełnienia konstrukcji gwarantuje bardzo dobre właściwości w zakresie izolacji termicznej i akustycznej. Ponadto zapewnia solidne wzmocnienie, co ma istotne znaczenie w przypadku drzwi zewnętrznych. W ofercie firma DOORS posiada wyłącznie wysokiej jakości drzwi zewnętrzne od renomowanych polskich producentów drzwi: ERKADO, DOORSY, MAR-TOM. Bogata oferta zapewnia możliwość wyboru drzwi zewnętrznych nie tylko pod kątem parametrów technicznych i bezpieczeństwa, ale również pod względem wyglądu. W naszym Salonie Firmowym znajdują się drzwi drewniane i stalowe, z elementami przeszklenia i pełnymi skrzydłami drzwi, w wielu wersjach kolorystycznych oraz w zróżnicowanych wzorach i stylu.

Fabryka ERKADO produkuje wysokiej klasy drzwi zewnętrzne drewniane. Jesteśmy Salonem Firmowym Erkado i dystrybutorem posiadającym największą ekspozycję drzwi w Bydgoszczy i w regionie kujawsko-pomorskim. Producent wytwarza drzwi zewnętrzne na bazie wysokiej jakości klejonego drewna (materiał: meranti, dąb lub sosna) z ociepleniem z pianki termoizolacyjnej oraz wzmocnieniami z wkładki stalowej. Produkuje drzwi o grubości: 72 mm, 82mm, 102 mm. Konstrukcje drzwi odznaczają się bardzo dobrymi parametrami technicznymi oraz estetyką.

Fabryka DOORS produkuje drzwi zewnętrzne drewniane w kilku liniach produktowych. Klasyczne drzwi: ramowo-szkieletowe, ramowo-płycinowe i retro o grubości 63 mm i 70 mm oraz drzwi nowoczesne o grubości 90 mm. Skrzydła drzwi wykonane są z drewna dębowego klejonego warstwowo z ciepłym wypełnieniem pianą poliuretanowa, stabilizatorem metalowym i bezpiecznym pakietem szybowym (drzwi nowoczesne gr. 90 mm wyposażone są w pakiet czteroszybowy).

Fabryka MAR-TOM produkuje drzwi zewnętrzne stalowe, które cechuje szczególna dbałość o ciepłotę drzwi, bezpieczeństwo oraz estetykę. Producent oferuje drzwi stalowe z możliwością wprowadzenia przeszkleń i elementów ze stali nierdzewnej (tzw. inox). Dużą izolacyjność cieplną polepsza zastosowanie w drzwiach stalowych zewnętrznych ościeżnicy aluminiowej z wypełnieniem drewnianym. Skrzydło drzwi o grubości 55 mm i 72 mm wypełnione pianą poliuretanową. MAR-TOM wykonuje drzwi w wersji antywłamaniowej, energooszczędnej i pasywnej.

Drzwi ERKADO

Drzwi ERKADO

Drzwi CZAJKA

Drzwi CZAJKA

Drzwi DOORSY

Drzwi DOORSY

Drzwi MAR-TOM

Drzwi MAR-TOM


Zobacz również w naszej ofercie:


Salon firmowy drzwi i okien w Bydgoszczy

„DOORS” Salon Firmowy Drzwi i Okien

ul. K. Szajnochy 2,
85-738 Bydgoszcz

kom. 517 069 766, 503 559 812

e-mail: biurodoors@wp.pl