Rolety

Firma DOORS posiada w swojej bogatej ofercie osłony okienne markowych polskich producentów: Fabryka ALUPROF, Fabryka INTRAX i Fabryka FART PRODUKT.

ROLETY ZEWNĘTRZNE, które mamy w swojej ofercie to praktyczny system, który chroni dom na wiele sposobów: doskonale izoluje termicznie, tworzy barierę akustyczną, chroni prywatność i spokój, a także dodatkowo zabezpiecza przed włamaniem. Rolety, które posiadamy produkowane są z najwyższej jakości materiałów. Duży wybór skrzynek, profili i ich kolorów spełni wszystkie Państwa estetyczne oczekiwania. Rolety zewnętrzne występują w wersji podtynkowej, nadstawnej i adaptacyjnej, które są stworzone z myślą o poprawie bilansu energetycznego w budynku. Dodatkowym atutem są napędy elektryczne, które zwiększają komfort użytkowania oraz rozszerzają możliwości poprzez połączenie z systemami inteligentnych domów. We wszystkich oferowanych przez nas systemach rolet zewnętrznych występują również wersje z moskitierą, które chronią nas szczególnie latem przed owadami.

ROLETY PODTYNKOWE przeznaczone są do zastosowania przede wszystkim w nowo wznoszonych budynkach, ale także w obiektach już istniejących po dokonaniu niezbędnych zmian w obrębie nadproża. Roleta wpasowuje się w elewację budynku stanowiąc jej integralną część. Pozostałe elementy czyli pokrywa rewizyjna i prowadnice mogą być dopasowane kolorystycznie do barwy okna. Czoło skrzynki jest jednocześnie podkładem pod dowolny materiał wykończeniowy (np. tynk, klinkier, etc.). dzięki czemu pozostaje ona niezauważalnym elementem fasady. Proponowany system rolety podtynkowej pozwala na zastosowanie optymalnych rozwiązań architektom i projektantom.

ROLETY NADSTAWNE montowane są na etapie budowy obiektu lub wymiany okien w budynku już istniejącym. Skrzynka rolety w tym przypadku nakładana jest na ramę okna lub drzwi. System rolet nadstawnych pozwala na swobodną adaptację rolety do indywidualnych potrzeb: umożliwia realizację rolet nadstawnych w pełni zabudowanych, częściowo zabudowanych od zewnątrz lub od wewnątrz, a także niezabudowanych.

ROLETY ADAPTACYJNE przeznaczone są głównie do stosowania w istniejącym budynku. Roleta zwijana jest do skrzynki aluminiowej umieszczonej na ścianie, elewacji lub montowanej na ościeżnicy okna. Dzięki bogatej gamie kolorów skrzynka jest doskonałym elementem dekoracyjnym dopasowanym do wyglądu budynku.

ŻALUZJE FASADOWE zatrzymują większość promieni słonecznych, które wpadają bezpośrednio do wnętrza pomieszczenia. Żaluzje te w skuteczny sposób zabezpieczają pomieszczenia przed nagrzaniem oraz zapewniają korzystne warunki optyczne. Posiadają one swobodną regulację kąta nachylenia piór, która umożliwia na ustawienie optymalnego stopnia zaciemnienia. W połączeniu z automatyką sprawia, że jest to najbardziej uniwersalna osłona okienna. Zastosowanie żaluzji fasadowych daje niepowtarzalny wygląd i charakter budynkom, dlatego są coraz częściej wybieranym elementem przez inwestorów i ich architektów.

OSŁONY WEWNĘTRZNE posiadamy osłony wewnętrzne w kilku wariantach, które przedstawione są poniżej. Ponadto ogromna liczba materiałów i kolorów sprawi, że każdy Klient otrzyma produkt idealnie spersonalizowany. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i odwiedzenia naszego Salonu Firmowego, gdzie znajdą Państwo pełną wystawkę naszych produktów wraz ze wszystkimi wzornikami.

ŻALUZJE osłony wewnętrzne niezwykle nastrojowe i klimatyczne, które komponują się zarówno w nowoczesnych, jak i stylowych wnętrzach. Bogata kolorystyka oraz eleganckie i estetyczne wykończenia(tj. maskownica rynny górnej, pokrętło, zakończenia sznurków) sprawiają, że takie żaluzje znajdą uznanie u najbardziej wymagających Klientów do wyposażenia mieszkań, biur, hoteli.

PLISY jedna z ciekawszych propozycji w osłonach przeciwsłonecznych pod względem funkcjonalności i estetyki. Wariant ten posiada dwie regulowane belki poruszane za pomocą uchwytów, pomiędzy którymi znajduje się tkanina. Pozwala na przysłonięcie dowolnego fragmentu okna. Wyjątkowy system pozwala na osłonięcie powierzchni o kształcie trapezu, koła oraz trójkąta.

ROLETA DZIEŃ I NOC ta innowacyjna roleta pozwala na regulacje w precyzyjny sposób rozproszenia światła w pomieszczeniu, od całkowitego naświetlenia aż do zaciemnienia. Dzieje się tak dzięki zastosowaniu podwójnej warstwy materiału, co pozwala uzyskać efekt podobny do występującego w żaluzjach poziomych. Poprzez odpowiednie ustawienie materiału możliwa jest regulacja dopływu światła do pomieszczenia oraz oglądanie widoku na zewnątrz przy opuszczonej rolecie. System ten sprawdza się w pomieszczeniach ekskluzywnych oraz tradycyjnych.

ROLETA PRZYSZBOWA W KASECIE roleta w tym systemie charakteryzuje się niezawodnym sterowaniem poprzez mechanizm łańcuszkowy z automatycznym hamulcem. Ogranicza do minimum przenikanie światła słonecznego poprzez zastosowanie listew bocznych i kasety osłaniającej. Do wyboru metody montażu mamy dwa sposoby, poprzez przykręcenie lub przyklejenie kasetki. Nasz produkt może być stosowany w oknach wyposażonych w nawiewniki. Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu istnieje możliwość regulacji osłony bez potrzeby zastosowania dodatkowych zaczepów.

ROLETA BEZ KASETY charakteryzuje się całkowicie bezinwazyjnym montażem. Jej prostota montażu i demontażu sprawdza się na każdej powierzchni okiennej. Dzięki wykorzystaniu niezawodnych mechanizmów łańcuszkowych z blokadą pozwala na zatrzymanie materiału rolety na dowolnej wysokości.

ROLETA DACHOWA posiada prowadnice oraz kasetę osłaniająca tkaninę, wykonaną z wysokojakościowych profili aluminiowych, dzięki nowoczesnemu mechanizmowi roleta posiada płynną regulację. Nasze rolety dostosowane są do najbardziej znanych okien dachowych takich jak: Roto, Fakro, Velux, Okpol.

MOSKITIERA RAMKOWA nadaje się do wszystkich typów okien. Dzięki wykorzystaniu profili aluminiowych i siatki z włókien węglowych stworzyliśmy trwałą, nieskomplikowaną osłonę przeciwko owadom, jednocześnie zachowując wymóg łatwego montażu i demontażu na oknie. Dostępne w kolorze białym, brązowym, złoty dąb oraz orzech.

MOSKITIERA DRZWIOWA jest praktycznym rozwiązaniem dla drzwi balkonowych, tarasowych czy prowadzących do ogrodu. Jest to jeden z najpopularniejszych modeli o najwyższej jakości spośród drzwi siatkowych. Skonstruowana jest z profilu aluminiowego ze wzmacniającymi poprzeczkami, co czyni ją bardzo wytrzymałą, standardowo wyposażona jest w samozamykacz. Montowana jest od zewnątrz w formie drzwi na zawiasach. Idealnie sprawdza się w codziennym użytku. Posiada możliwość zastosowania magnesów, uszczelek samoprzylepnych.

MOSKITIERA PRZESUWNA doskonale sprawdzi się w dużych przeszklonych wnękach jak: balkony, tarasy, witryny, a także ogrody zimowe. Skrzydło moskitiery przesuwa się na prowadnicach górnej i dolnej, jedno lub dwutorowej. Maksymalne wymiary skrzydła moskitiery – 2000 x 2500 mm. Moskitiera dostosowana jest do wszystkich typów okien i drzwi. Konstrukcja skrzydła nie ogranicza widoczności w świetle okna (brak poprzeczki dzielącej skrzydło moskitiery).

MOSKITIERA ROLOWANA to nowoczesna moskitiera przeznaczona do montażu we wnękach okiennych i drzwiowych. Obsługa odbywa się w łatwy sposób ponieważ moskitiera wyposażona jest w mechanizm sprężynowy, który znacznie poprawia komfort pracy. Moskitiera ta składa się z aluminiowej kasety, prowadnic i listwy dolnej oraz rolowanej siatki antyinsektowej. 

Roleta podtynkowa

Roleta podtynkowa

Roleta nadstawna

Roleta nadstawna

Roleta adaptacyjna

Roleta adaptacyjna

Żaluzje fasadowe

Żaluzje fasadowe

Plisy

Plisy

Roleta dzień noc

Roleta dzień noc

Roleta przyszybowa

Roleta przyszybowa

Roleta bez kasety

Roleta bez kasety

Moskitiera ramkowa

Moskitiera ramkowa

Moskitiera drzwiowa

Moskitiera drzwiowa

Moskitiera rolowana

Moskitiera rolowana


Zobacz również w naszej ofercie:


Salon firmowy drzwi i okien w Bydgoszczy

„DOORS” Salon Firmowy Drzwi i Okien

ul. K. Szajnochy 2,
85-738 Bydgoszcz

kom. 517 069 766, 503 559 812

e-mail: biurodoors@wp.pl